بهترین کتاب های آموزش ایلتس

/ / آموزش زبان انگلیسی
کتاب IELTS

انتخاب کتاب های آموزش ایلتس می تواند یک فرایند طاقت فرسا باشد. منابع بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است مشابه یا متفاوت باشند. در حقیقت انتخاب منابع به نیازهای شما بستگی دارد. آیا شما فقط می خواهید تست بزنید؟ به پاسخ سوالات نیاز دارید؟ فقط مطالب را مطالعه می کنید؟ آیا منبعی برای راهنمایی می خواهید؟ کدام سطح برای شما خوب است؟ کدام آزمون آیلتس را می گذرانید؟

ماهان اینگلیش، پس از مرور کتاب های مختلف در این زمینه، پنج کتاب برتر را معرفی کرده است. این پیشنهادات می تواند شما را در رسیدن به موفقیت مورد نظرتان کمک کند.

 

تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی در ماهان انگلیش

Complete IELTS from Cambridge

سری کتاب های Complete IELTS from Cambridge (دانش آموز و معلم) برای شروع مطالعه آیلتس و بهبود توانایی زبان بسیار خوب است. این کتاب ها تمامی بخش های آزمون را به صورت قسمت های قابل یادگیری مدیریت شده، توضیح داده است.

این کتاب راهکارهایی در مورد چگونگی برخورد با سوالات مختلف در تمام بخش ها، تقویت گرامر و حیطه لغات ارائه کرده است. کتاب شامل یک مجموعه کامل تست، کلید سوالات (با تشریح علت عدم انتخاب گزینه های نادرست) و مثال هایی از نگارش در سطوح مختلف نمره می باشد.

چیدمان کتاب بسیار کاربرپسند و پر از موضوعات جالب می باشد و مطالعه برای آزمون آیلتس را سرگرم کننده می کند. این کتاب برای سطوح مختلف آیلتس تهیه گردیده است که به شما اجازه می دهد یادگیری خود را بر روی نمره موردنظرتان، متمرکز کنید. این کتاب ها برای نمرات (4-5)،(5-5/6) و(5/6-5/7) که هر دو وجه عمومی و تخصصی را پوشش می دهد، می باشد. این کتاب به صورت الکترونیکی نیز در دسترس می باشد.

IELTS Trainer

IELTS Trainer ، یکی از کتاب های آموزش ایلتس است که فقط بر آموزش مهارت های آزمون تمرکز می کند. این کتاب به بهبود مهارت های زبان شما کمک نمی کند. این کتاب نحوه ­رویارویی با آزمون، سوالات در چه سبکی هستند، نکات مربوط به پاسخگویی به سوالات مختلف در آزمون خواندن، درک مطلب، سوالات مربوط به بخش شنیداری و بهبود پاسخ به سوالات گفتاری را آموزش می دهد. این کتاب شامل شش سری کامل تست می باشد. این کتاب توسط انتشارات کمبریج در دو نسخه بدون پاسخ و به همراه پاسخ در دسترس است. این ویژگی باعث شده این کتاب گزینه مناسبی برای استفاده در کنار معلم یا خودآموزی باشد. فقط مطمئن شوید آنچه را که نیاز دارید تهیه می کنید: نسخه آکادمیک یا نسخه عمومی

Collins English for IELTS

Collins English for IELTS ، سری کتاب هایی است که به شما امکان می دهد آیلتس را مطالعه کنید و به طور خاص روی زمینه هایی که نیاز به پیشرفت دارید، متمرکز شوید. هر کتاب در یک زمینه یا بهبود مهارت های زبانی (دستور زبان، واژگان و…) یا مهارت های آزمون (صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن) و آزمون های تمرینی تهیه شده است. کتاب های مربوط به هر یک از چهار مهارت به شما کمک می کند درک بیشتری از نحوه پاسخگویی به سؤالات خاص، برای آن بخش از آزمون داشته باشید. به عنوان مثال، هر فصل از کتابهای مهارت روخوانی نوع سؤال متفاوتی را در بر می گیرد. این کتاب ها برای سطح نمره( 5-5/6) هدف گذاری شده است و کتاب های مهارت های نوشتاری و خواندنی بر روی آیلتس آکادمیک متمرکز شده است. چیدمان کتاب دانش آموز پسند است. اگر تازه شروع به مطالعه برای آزمون کرده اید و می خواهید بر روی یک سطح خاص تمرکز کنید یا اینکه قبلاً امتحان را گذرانده اید و نیاز به یک کتاب برای کسب نمره مورد نظر دریک زمینه مهارتی دارید، این کتاب ها بسیار عالی هستند.

 

دوره ازمون IELTS در ماهان انگلیش

IELTS Life Skills by Cambridge

کتاب مهارت های زندگی آیلتس (IELTS Life Skills by Cambridge) توسط انتشارات کمبریج، کتاب دیگری است که باید به آن توجه کنیم. این یک کتاب تست است و در هر دو سطح آزمون – A1 و B1 تهیه شده است و فقط بر مهارت های صحبت کردن و گوش دادن متمرکز شده است. اگر تمرکز شما برای گرفتن ویزا به کشور دیگری است و به این آزمون احتیاج دارید یا فقط می خواهید روی این مهارت ها تمرکز کنید، این یک کتاب تست خوب است که به شما کمک می کند تا در ارائه پاسخ های مختصر به سوالات متمرکز شوید. این کتاب شما را از طریق امتحان راهنمایی می کند و شامل چهار سری تست تمرینی کامل با پاسخ های کلیدی است. این باعث می شود به عنوان یک کتاب عالی برای کلاس و هم خود آموزی باشد.

Cambridge English IELTS

Cambridge English IELTS ، راهنمای رسمی آیلتس انتشارات کمبریج است. اگر تازه وارد ساختار آیلتس و امتحان شده اید این کتاب خوبی برای شروع تلاش می باشد. این کتاب هر دو سطح عمومی و آکادمیک را پوشش می دهد و شامل انواع سؤالات مختلف در هر چهار زمینه مهارتی، چگونگی رویارویی با سوالات و تحلیل آن ها، نکات زبانی، اشتباهات رایج و چگونگی اجتناب از آنها می باشد. سطح جزئیات امتحان بسیار بالاست. به یاد داشته باشید که این یک کتاب آماده سازی برای امتحان است، بنابراین به شما در پیشرفت مهارت های زبانی کمک نمی کند. بنابراین …..تصمیم بگیرید شما چه چیزی نیاز دارید و کدام منابع آیلتس می توانند به شما کمک کنند تا نمره ی دلخواهتان را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *