دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

برای شروع از صفر و افراد مبتدی

دوره Beginner اولین دوره آموزشی زبان انگلیسی است، دوره‌ای است برای افرادی که سطح دانش زبان انگلیسی آن‌ها بالا نیست و در حد مبتدی می‌باشد. دوره Beginner در لغت به معنای مبتدی و تازه کار است. به طور کلی دسته بندی سطوح مختلف آموزش زبان باعث می‌شود که آموزش‌ها متناسب با اطلاعات افراد مختلف از این زبان ارائه شود.

برای سطح زبان معمولی

این دوره پس از دوره Beginner تدریس می‌شود و برای افرادی است که اطلاعات ابتدایی در مورد زبان دارند. در این دوره شما می‌آموزید که در حد نیاز روزانه با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید و با مفاهیم ساده آشنا شوید. همچنین می‌توانید مفاهیم مختلفی از جمله مفاهیم ذاتی را درک کنید و در موارد روزمره استفاده نمایید.

برای سطح زبان قابل قبول

دوره Pre-intermediate برای افرادی است که به سطح نسبتا خوبی از زبان رسیده‌اند. محتوای دوره Pre-intermediate از کیفیت بالایی برخوردار است و برای افرادی که در سطح نسبتا خوبی زبان را می‌دانند، مناسب می‌باشد. قرار نیست در آموزش زبان شما چیزهایی که می‌دانید را دوباره بیاموزید؛ بلکه در عین مرور مطالب سابق، اطلاعات جدیدی به دست خواهید آورد.

برای حرفه ای ها

آموزش زبان انگلیسی دارای مراحلی است که شما باید آن‌ها را پله پله طی کنید تا بتوانید بصورت اصولی آن را فرا گیرید و به آن مسلط شوید. یکی از این مراحل در آموزش زبان انگلیسی، دوره Intermediate است. بعد از گذرندان دوره‌های ابتدایی زبان انگلیسی یعنی Beginner، Elementary و Pre-intermediate شما وارد دوره Intermediate می‌شوید. در این سطح گرامر کاربردی زبان انگلیسی تکمیل می شود و می توانید ارتباط بسیار موثری در محیط کار و زندگی خود داشته باشید.

آمادگی آزمون بین المللی

دوره آیلتس(IELTS) به شما کمک می‌کند در یکی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی شرکت کنید و قبول شود. زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است که یادگیری آن از ضروریات زندگی امروز محسوب می‌شود. اگر قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی را داشته باشید یا قصد مهاجرت داشته باشید و یا بخواهید به سفر‌های خارجی بروید، این ضرورت برای شما دو چندان خواهد بود‌ و نیاز دارید این زبان را در بالاترین سطح ممکن یاد بگیرید.

ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد

دوره آمادگی آزمون EPT برای کسانی است که قصد شرکت در این آزمون را دارند آزمون ای پی تی (English Proficiency Test) ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد که توسط همین دانشگاه به منظور سنجش و ارزیابی سطح زبان عمومی داوطلبان برگزار می‌شود. تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین‌المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه، باید در آزمون ای پی تی شرکت نمایند و حداقل نمره قبولی را در آن کسب کنند.