آموزش زبان انگلیسی – دوره Beginner

دوره Beginner اولین دوره آموزشی زبان انگلیسی است، دوره‌ای است برای افرادی که سطح دانش زبان انگلیسی آن‌ها بالا نیست و در حد مبتدی می‌باشد. دوره Beginner در لغت به معنای مبتدی و تازه کار است. به طور کلی دسته بندی سطوح مختلف آموزش زبان باعث می‌شود که آموزش‌ها متناسب با اطلاعات افراد مختلف از این زبان ارائه شود.

دوره Beginner ابتدایی‌ترین دوره آموزش زبان است که در آن اطلاعات اولیه در مورد زبان انگلیسی ارائه می‌شود. اگر ماهان اینگلیش از ابتدایی‌ترین دوره‌ها همراه شوید؛ می‌توانید زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا گیرید.

امکانات دوره

در یادگیری هر مهارتی برای هر فردی، متد‌ها و کتب آموزشی نقش به سزایی را ایفا می‌کنند. در ماهان اینگلیش برای یادگیری سریع‌تر و عمیق‌تر زبان آموزان در دوره Beginner و دیگر سطوح، از امکاناتی چون تکنولوژی روز آموزشی، اساتید برتر و کتب استاندارد بهره گرفته می‌شود. در این قسمت به برخی از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی ماهان اینگلیش اشاره می‌کنیم:

ارتباط با مشتری

سیستم ارتباط با مشتری

ماهان اینگلیش از سامانه ارتباط با مشتری استفاده می‌کند و پیشرفت شما در طول دوره تنها نیستید و به صورت مستمر رصد می شوید.

امکان استرداد وجه

امکان استرداد وجه تا ۷ روز

به منظور جلب اعتماد و رضایت زبان‌آموزان چنانچه تا ۷ روز پس از ثبت نام  به هر دلیلی انصراف دهند، وجه دریافتی آنها به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

محتوای جذاب آموزشی

محتوای جذاب

محتوای دوره ها کاملا جذاب و براساس هر مهارت به صورت کاملا اختصاصی پیاده سازی شده است. که باعث پیشرفت مهارت های شما خواهد شد.

دسترسی 24 ساعته

دسترسی۲۴ ساعته به محتوای درسی​

دسترسی شما به محتوای درسی آنلاین دوره محدودیت زمانی نداشته و در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان استفاده از آموزش ها وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی با موبایل

دسترسی از طریق تلفن همراه

با ثبت ‌نام در این دوره ، شما می‌توانید از طریق تلفن همراه یا تبلت خود در هر مکان به محتوای دروس خود دسترسی داشته باشید.

جلسات مشاوره هفتگی با پشتیبان آموزشی

در  طول دوره امکان ارتباط  جهت مشاوره هفتگی زبان آموزان و اساتید و همیاران آموزشی وجود دارد تا پیشرفت شما رصد و انگیزه جهت ادامه مسیر را داشته باشید.

این دوره به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و مدرسین از صحبت به زبان فارسی پرهیز می‌کنند اما زبان آموزان با وجود مبتدی بودن مشکلی در درک و یادگیری نخواهند داشت. مهارت‌هایی که در این دوره‌ها به زبان آموزان آموخته می شود، شامل مهارت‌های ۴ گانه زبان، یعنی listening(گوش دادن)، speaking (صحبت کردن)، reading (خواندن) و writing (نوشتن) در سطوح ابتدایی می‌شود.

لغاتی که در این دوره زبان انگلیسی آموخته می‌شوند، لغاتی ساده اما کاربردی هستند؛ لغاتی مانند اعداد، روز‌های هفته، ماه‌های میلادی، فصل‌ها، اعضای خانواده، خواندن ساعت و مجموعه‌ای از افعال ساده انگلیسی. همچنین نام برخی مکان‌ها مثل اسامی شهرها و کشورها یا پدیده‌ها در طبیعت همچون کوه و جنگل و… در این دوره آموزش داده می‌شود. از دیگر کلمات موجود در دوره Beginner می‌توان به اسامی حیوانات و رنگ‌ها نیز اشاره کرد. در دوره Beginner زبان انگلیسی، مدرسین از تدریس گرامر هم غافل نمی‌‌شوند و دستور زبان‌های ساده‌ای هم چون زمان حال ساده و have got را به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند.

بالا